Bericht van Marjet van der Graaff

dinsdag 26 juni 2012

Afgelopen 5 weken heb ik 5 toernooien op rij gespeeld. Alle 5 toernooien heb ik gemakkelijk de cut gehaald. Met als hoogtepunten een gedeeld 4e plaats in Zwitserland en een gedeeld 7e plaats afgelopen weekend in Praag. Mijn beste prestaties tot nu toe op de Ladies European Tour. 
Dit is mede te danken aan mijn professionele caddy die ik mij op dit moment kan veroorloven. Het sponsorgeld van Broekpolder heb ik geïnvesteerd in een vaste tourcaddy. Deze man is een ervaren caddy op de Europese Tour en helpt me met het maken van de goede clubkeuzes en zorgt voor de nodige afleiding in de baan. 
Hierdoor speel ik relaxter en maak ik minder onnodige fouten. En dat is gelijk te zien in de goede resultaten. Daarnaast is mijn spel ook erg verbeterd afgelopen maanden. Het ritme van mijn swing klopt helemaal en mijn korte spel is enorm verbeterd. 
Ik wil iedereen nogmaals hartelijk danken voor de sponsoring. Ik ben er erg blij mee en het heeft me zeker goed geholpen afgelopen weken. Nu heb ik een paar weken vakantie en daarna weer hard trainen voor de tweede helft van het seizoen.

Groetjes Marjet.